Cемінар-практикум учителів зарубіжної літератури

16.11.2017

23 жовтня 2017р. в Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся міський семінар-практикум учителів зарубіжної літератури мм. Дрогобича та Стебника.
З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора школи Дятко Г.М.
Методист ММК відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Яремко О.П. ознайомила з планом роботи семінару.
Тема семінару "Формування учня-читача засобами інноваційний технологій"
Мета семінару: окреслити питання науково-методичного супроводу викладання зарубіжної літератури за сучасними вимогами та рекомендаціями із урахуванням компетентісного, діяльнісного, особистісно орієнтованого підходів до навчання.
Ключовим моментом семінару був майстер-клас учителя зарубіжної літератури Барної С.С.
Стефанія Стефанівна вважає, що від учителя залежить, чи зацікавиться дитина програмним твором, чи виникне в неї бажання його прочитати.
Використавши елементи майстер-класу, учитель продемонструвала практично, як готувати цікаві завдання до твору, щоб зацікавити учнів.
У своєму виступі "Роль зарубіжної літератури в формуванні ключових компетентностей" Яремко О.П. зупинилась на проблемних питаннях викладання предмета зарубіжної літератури на засадах компетентнісного, особистісно орієнтованого , діяльнісного підходів, а також звернула увагу на специіку особистісно орієнтованих уроків та їх роль у формуванні ключових компетентностей.
Керівник міського методичного об'єднання вчителів зарубіжної літератури п.Н. Файчак сконцентрувала увагу педагогів на сьогочасних проблемах, тобто, школа, бажаючи бути сучасною та відповідати потребам динамічного світу, повинна підготувати учня до життя в суспільстві, якому необхідні компетентні та конкурентноспроможні громадяни.