День пам'яті Революції Гідності

У Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІст №3 відбувся День пам'яті Революції Гідності, під керівництвом педагога-організатора Гавдяк М.М. та вчителя музики Корчинської А.Л..
Учні школи показали, як Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався на дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя.