День "Посвяти у читачі"

26.11.2017

22 листопада 2017р., як і зазвичай, другокласники Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 із нетерпінням чекали на одну із найважливіших подій у їхньому житті - урочистий день «Посвяти у читачі» шкільної бібліотеки. Для кожного майбутнього читача це і справді важлива подія, адже бути читачем шкільної бібліотеки значить бути на рік старшим, на рік розумнішим та вправнішим за першокласників. Окрім того, у бібліотеці є стільки цікавих книг...
Шкільний бібліотекар Кіндратів Г.Й. ознайомила учнів із бібліотекою, з формуляром, куди будуть записуватись книги, які вони будуть брати в бібліотеці. А називається вона «Книжкове містечко», де зберігається дуже багато мудрих та цікавих книжок. Вони поведуть вас в далекі мандри, в інші світи, разом із ними ви зможете побувати на всіх планетах, а захочете - опуститесь на дно океану, вони розкриють перед вами чарівний світ природи. Знають вони і казок багато. А що означає слово «Бібліотека»?. Слово «бібліотека» складається з двох слів, «бібліо» - книга, «тека» - сховище, а разом - сховище для книг. Проте, книги тут не тільки зберігаються, а й видають додому. Сьогодні ви, всі учні 2 класу станете читачами нашого бібліотечного царства. Але перш ніж стати читачами ви повинні пройти іспит. До нас на свято завітали казкові герої, яке підготували учні 4 класу під керівництвом Панасюк Н.Я., щоб поспілкуватися з вами. Королева Книжкового царства зачитала правила поводження з книгою, а учні 2 класу в день посвяти в читачі, запам`ятали, як треба любити і поводитися з книгою і дали урочисту обіцянку:
- цінувати книгу - джерело знань;
- берегти книги, охайно з ними поводитися;
- не робити на книгах поміток, не малювати, сторінки не загортати;
- своєчасно повертати книги до бібліотеки.
Четвертокласники подарувати їм на згадку цікаві книжечки.
І на завершення Дятко Г.М., заступник директора школи побажала учням бути активними читачами бібліотеки, щоб книги стали вашими друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Якщо ви багато читатимете - станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати - щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник - книга.
«... учитесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.»
Цими словами Т. Шевченка заступник директора закінчила свято.