16.11.2017

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова... писав Панас Мирний.І це справді так. Українська мова є найцинішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов'їною.
9 листопада 2017 року в рамках Дня української писемності та мови в Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІст. N3 було проведено ряд заходів під гаслом "Мова - коштовний скарб народу", години спілкування "Мова і писемність у цікавих фактах" для учнів 1,2 класів. Учні 3-го класу декламували вірші про мову відомих українських письменників. Відкритий урок відбувся у 4-му класі "Ти наше диво калинове, кохана материнська мова". Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність. А також учні 4-го класу побували на бібліотечному уроці "Збережемо у віках рідну мову".
Уже декілька років поспіль уся Україна об'єднується голосом доц. О. Авраменка, щоб написати диктант, сказати один одному: "Доброго ранку! Світлої днини!" . Учні нашої школи долучились до написання радіодиктанту.
Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова - це духовна святиня; сприяли розвитку в дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.