"Казковий бал"

Шкільні свята у Дрогобицькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 3- це завжди багато радощів. Ось і сьогодні, напередодні Новорічно-Різдвяних свят, для учнів 6-8 класів відбулося досить незвичайне дійство- "Казковий бал", на якому проводжали осінь,зустрічали зиму, а учасники конкурсів боролися між собою за різні почесні титули. Надзвичайно казкова атмосфера свята не залишила байдужим всіх присутніх у залі.
Конкурсанти мали змогу показати свої таланти у співах, танцях, у спорті та інших досягненнях.
Захоплюючим дійством для всіх була сценка "Суд над осінню", де учасники показали свою акторську майстерність.
Вже традиційно на святі прозвучала колядка "Третя школа колядує" у виконанні учениці 7 класу Савки Евеліни, чарівні мелодії сопілки у виконанні учениць 8 класу Гринаш Марти та Цвєткової Вероніки(керівник Ореста Сивохіп).
Організаторами цього чудового дійства були класні керівники Бонтей Галина Леонідівна, Хомин Ольга Михайлівна та музичний керівник Корчинська Анна Львівна.
Дякуємо за таке чудове свято!