Казково-тетралізоване дійство

У холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч-ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Завітав він до школярів Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів N3. От і нині учні від самого дня виглядали Миколая, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати йому щось незвичне...
Казково-тетралізоване дійство підготували учні 6-го класу під керівництвом Кузьми Н.В. та муз. кер. Корчинської А.Л. Казкові герої: Маша, Ведмідь, Лінь, Двійка, Ябіда, Ангели та чорт показали, як вони люблять Миколая, які вони слухняні й талановиті.
Миколай привітав усіх зі святом та подарував дітям різноманітні солодощі та подарунки.
На завершення учасники свята та присутні в залі заспівали усім улюблену молитву-пісню "Ой, хто-хто Миколая любить".