Різдвяна виставка-продаж

Учні 5 класу Дрогобицької ЗОШ I-III ст. N3 відвідали Різдвяну виставку-продаж, яка відбувалася у відділі молодіжної політики Дрогобицької міської ради. На цій виставці вони побачили новорічні ялинки, виготовлені з різних цікавих матеріалів. Діти з великим захопленням оглядали кожен виріб виставки. Великою радістю для них було побачити вироби нашої школи: пряникові будиночки, олені, а також пряники-підвіски на новорічну ялинку, оскільки вони власноруч їх оформляли. Мета такої екскурсії: виховувати у дітей любов до мистецтва, творчості, вишуканості, а також сприяти залученню їх до участі у різноманітних конкурсах та виставках.
Діти повернулися із задоволенням.