Співпраця із громадcькою організацією "Україна - це ти"

05.11.2017

Для кожного учня початок навчального року у школі - велика подія. Діти чекають 1 вересня, адже на шкільній лінійці вони відчують себе дорослішими на рік. Особливо приємно хлопчикам та дівчаткам отримувати подарунки напередодні навчання у школі.
У Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ст. N3 школярі отримали, портфелі з усім необхідним для навчання.
Захопленню дітлахів не було меж - вони задоволені якісними і яскравими ранцями та приладдям, яке вони отримали. Вдячні громадській організації "Україна - це ти" за подарунок та вітання з прийдешнім Днем Знань, побажання успіхів у навчанні та відмінних оцінок для школярів та їх батьків. Кажуть, що зважаючи на економічну скруту, спорядити дитину до школи - задоволення не з дешевих, тож це подарунки, які значно полегшать їхні клопоти.