Спорт - весела дружна гра!

" У здоровому тілі - здоровий дух" під таким гаслом 6 грудня 2017 р. для учнів Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів N3 було організовано спортивне свято "Веселі старти", яке провела вчитель фізичної культури Зварич Г.І. та студенти ДДПУ ім. І. Франка. Мета: створити атмосферу свята в грі-змаганні; виховувати любов до фізкультури та спорту; розвивати пам'ять, увагу, організованість, самостійність, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі; зміцнюватиздоров'я; виховувати в учнів почуття дружби. Учасниками спортивних естафет були учні 3 та 4 класів. А за них активно вболівали наймолодші школярі нашої школи. Змагались між собою команда " Смайли" та "Кмітливі". Гравці з великим задоволенням брали участь в рухливих естафетах, а саме: "Естафета з м'ячем", "Козачки", "Попади в ціль", "Біг зі стрічкою", "Кошик-ласунчик". За результатами, підведеними суддівською командою, перемогла дружба. Усіх учасників було відзначено солодощами. Вважаємо, що кожен, хто сьогодні був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров'я. Результат змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому бажаємо всім здоров'я та добра!