День матері у 3 класі

05.11.2017

Травень - особливий місяць, коли святкуємо урочистий, світлий День матері.
Ми чекаємо травня, щоб віддати шану матері - берегині національних і людських ідеалів. Та чи знайдеться доволі слів, щоб розповісти про мамину мудрість, сердечність, самовідданість, працьовитість, дбайливість, терплячість, щедрість, ніжність?
15 травня учні 3 класу запросили своїх матерів і бабусь на свято "Мамо моя рідна і єдина, ластівко добра і чистоти..."
Діти вшанували найрідніших людей поезіями, співом,танцем. Присутнім запам'яталися цікаві сценки у виконанні маленьких акторів: "Мамине свято або квітка- семицвітка", "Домашній твір", "Сніданок для матусі", "Бабусин вихідний", "Мама у відрядженні". Спільне переживання святкової події було радісним для кожної дитини, підносило її в прагненні зробити своїм виступом приємне рідній матусі. А на завершення свята учні подарували мамам власноруч виготовлені подарунки і найтепліші обійми.