СВЯТО МАТЕРІ

05.11.2017

Кожна мама заслуговує на велику увагу та безмежну пошану! Саме тому, 12 травня у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ст. N3 відбулося свято, приурочене Дню матері. Цьогоріч до свята долучилися учні усіх класів, які подарували присутнім чудові мистецькі вітання у вигляді вокальних, хореографічних та інструментальних композицій. Пісні та вірші про матусь дуже сподобались і розчулили усіх присутніх у залі. На святі лунали різноманітні музичні та віршовані композиції, гарні поезії. Також кожна матуся отримала квіточку, що є символом краси, радості для нас! До всіх присутніх вітальні слова промовила директор школи Ластов'як Наталія Ярославівна, а гості з музичного училища чарували грою на саксофоні, віброфоні та ударних.
Бережіть своїх матусь, адже вони єдині і найкращі!