Свято прощання з початковою школою

05.11.2017

24 травня 2017 року в школі відбулося традиційне свято прощання з початковою школою.
Цього дня прийшли привітати школярів чимало гостей. Серед них, звичайно, і батьки, які протягом 4 років брали активну участь у житті школи та класу.
Ось і минули чотири роки навчання в початковій школі. Діти здолали першу сходинку до здобуття шкільної освіти. Попереду їх чекають нові випробування, нові предмети й нові вчителі.
Найщиріщі попажання та теплі слова побажала перша вчителька Копча Т.Я. під час прощання зі своїми вихованцями.
Любі діти! Нехай труднощі вас не ля­кають! Вірте в себе, свої сили, і у вас обов'язково все вийде. Запам'ятайте, справжньою людина може стати тільки тоді, коли твердо та впевнено пря­муєш до своєї мети. Бажаю, щоб ваші мрії збувались, а ваші батьки пиша­лися вами!