Третя школа колядує...

Христос родився!
Отворіть двері, отворіть!
Ми йдемо без стриму,
Ми вам розкажем,ми вам розкажем
Веселу новину!
Христос родився!
Такі гучні слова лунали 22 січня у Дрогобицькій загальноосвітній школі I-IIIст.N3, оскільки відбувалося цікаве, величне,театралізоване свято:"Третя школа колядує!", яке підготували педагог-організатор Гавдяк М.М.,та музичний керівник Корчинська А.Л.
Розпочалося дійство з вітального слова директора школи Наталії Ластов'як, яка звернулася до присутніх із проханням, вшанувати хвилиною мовчання, пам'ять тих героїв, які ,ціною власного життя, відвойовували незалежне, демократичне життя на Майдані, оскільки цей день ще є Днем Соборності України.
Багато гостей завітало на це свято: Дрогобицький міський голова - Тарас Кучма, депутати міської ради-Роман Шагала та Юрій Кушлик, заступник начальника відділу освіти- Ольга Петрівна Олексюк, методист відділу освіти Галина Григорівна Марчук та директор четвертої школи-Світлана Василівна Мала, а також батьки наших обдарованих дітей.
Першими виступали- наші маленькі учасники, діточки п'ятирічного віку, під керівництвом Муцин М.М., котрі вітали гостей з Різдвом Христовим і багато щирих побажань лунало з їхніх маленьких уст.
Потім завітав до школи цікавий, оригінальний вертеп, де учні майстерно, дотепно, артистично виконували ролі, вжившись в певні образи.
Учасниками були не тільки учні школи, а й усі гості, оскільки весь зал колядував разом, прославляючи народження нашого Спасителя.
На завершення свята виступив міський голова -Тарас Кучма, котрий подякував усім організаторам та учасникам цього дійства.
Адміністрація школи висловлює подяку усім, хто допомагав у підготовці цього цікавого і творчого святкування Різдва.
Христос рождається!!!!!