Урок пам'яті на тему: «Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...»

05.11.2017

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У 2017 році годинник життя відраховує 31 рік Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам'яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

У Дрогобицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 відбувся урок пам'яті для учнів 5-9 класів на тему: «Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...».

Наша пам'ять і пам'ять наступних поколінь знову і знову буде повертатися до тих трагічних квітневих днів 1986 р. Нехай мирний атом служить на благо людства.