ВІТАЄМО!

05.02.2018

Вітаємо учнівське самоврядування та педагогів Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з перемогою в конкурсі "Школа здоров'я - мрій та дій", який проводила кафедра життєвих компетентностей ЛОІППО з метою свідомого ставлення до здорового способу життя, бажання зміцнювати своє здоров'я і здоров'я оточуючих, виховувати любов до життя, до навколишнього світу, до людей.
 23 січня 2018 року в ЛОІППО відбувся семінар "Здорова школа". Переможці конкурсу презентували модель здорової школи. Ділилися досвідом Наталія Ластов'як, директор школи, Данило Чайковський та Аліна Ліщук, представники учнівського самоврядування.
Члени журі (зав. кафедри природничо-математичної освіти Новикова Н.І., доц. кафедри життєвих компетентностей Кудрик Л.Г.) проаналізували подані на конкурс роботи, відзначили кращі напрацювання активістів учнівського самоврядування у напрямку створення здоров'я збережного освітнього середовища. Особливо яскравими були виступи Ліщук Аліни та Чайковського Данила (Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3) Фітель Наталії (Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Анестесин Василини (Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7), .

Бажаємо подальших успіхів та перемог!