Публічна інформація

Фінансовий звіт директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за 2017-2018 навчальний рік

Чайковська Оксана Юріївна

Посада: директор ліцею

Кваліфікація: вища категорія

Для покращення матеріально-технічної бази школи, рішенням загальношкільних батьківських зборів школи було вирішено про надання школі матеріальної допомоги.

Протягом навчального року голова батьківського комітету Коваль Галина Йосипівна щоквартально звітувала про використання батьківських коштів.

Всього протягом навчального року з батьками школи було виконано роботи на суму 8509,86 грн. Згідно рішення батьківського комітету ці кошти були розподілені на придбання будівельних матеріалів та фарби, для здійснення ремонтних робіт, про що свідчить наявність товарних та касових чеків у голови батьківського комітету.

Директор                              Чайковська О.Ю.

Фінансовий звіт за 2017 рік

Для перегляду натисніть гіперпосилання:

Фінансовий звіт за 2018 рік

• Внески громади
  • Надходження і використання інших надходжень спеціального фонду
  • Надходження і використання коштів отриманих,як плата за послуги
  • Надходження та використання коштів загального фонду
  • Надходження та використання коштів,отриманих за іншими джерелами власних надходжень
  • Перелік товарів, отриманих та оприбуткованих як благодійна допомога

Фінансовий звіт за 2020 рік