100 днів у школі

15 грудня в учнів 1-го класу ЗОШ №3 м.Дрогобича (вч. Копча Т.Я.) відбулося незвичайне свято.
​Діти зібралися для того, щоб відсвяткувати разом з учнями, батьками та рідними ювілей - 100 днів навчання у рідній школі.
​Час непомітно і швидко пролетів. Діти подорослішали, підросли, стали самостійними. Вони хвилювалися, бо вперше у житті виступали перед такою великою аудиторією: декламували вірші англійською та польською мовами (вч. Мацьків І.В., Лазарів І.С.), співали (вч. Корчинська А.Л.), танцювали (вч. Томашенко Л.В.), розповідали смішинки.
​Діти отримали посвідчення першокласника і даруночок.
​Вчитель побажала учням стати справжніми чарівниками Країни Знань, бути здоровими, щасливими, розумними, веселими.
​Хай злагода і мир панують у Ваших родинах.