Чарівний Львів

25.10.2021

21 жовтня - чудового осіннього дня учні 10-А і 10-Б класів відвідалиекскурсію "Підземелля стародавнього Львова" - це подорож в окреме загадкове, часами містичне, інколи романтичне життя міста.Саме на цій екскурсії максимально комплексно оглянули центральну частину міста, побачили її надземну частину разом з найтаємничішими підземеллями.Тут на учнів чекали:-заплутані таємничі лабіринти підземного світу Львова;-захоплюючі розповіді про реальні та легендарні особистості минулого, котрі жили, переховувалися, страждали, чи мали бути поховані у львівських підземеллях;-несподівані відкриття та маловідомі тепер реліквії з минулого;-знайомство з цікавими деталями побуту, життя, способів лікувань, розваг та, навіть, катувань з часів середньовіччя. Також змогли зрозуміти як ріс та розвивався Львів від найдревніших часів до сьогодення. Після цієї прогулянки учні залишилися з приємними враженнями.