До Дня Покрови Пресвятої Богородиці

25.10.2021

Сьогодні Україна святкує славне свято І 2-Б клас вітає всіх завзято. Хай множаться здобутки, життя хай процвітає, Покровом Божа Матір хай всіх огортає. Сьогодні українці відзначають одразу три свята: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисника та захисниць України. У переддень цих свят для учнів 2-Б класу ліцею №3 імені В'ячеслава Чорновола (вчитель Іванко О.Ф.) уроки пройшли під гаслом «Історію свого народу вивчай, захисників у молитві згадай і усіх зі святом привітай». Другокласники із цікавістю слухали розповідь про козаків, активно відповідали на запитання, каліграфічно списували текст і виділені слова вправно ділили для переносу. У групах працювали із деформованими віршами та презентували їх за допомогою кубиків Lego, продовжували прислів'я та малювали малюнки. Із задоволенням учні вмощувалися на килимку і читали вірші індивідуально та хором. В ігровій формі розв'язували приклади із козаками, за допомогою ключа складали слова та вдало тлумачили їх значення. Найбільшим викликом для хлопчиків та дівчаток було відгадування загадок-жартів. Цей день для учнів 2-Б класу виявився цікавим, пізнавальним та надзвичайно насиченим.Свята Покрово, як мати,Ти нам дитинство зігрівайІ українську нашу хату,І наш веселий рідний край!Даруй усім доброту й любов. Візьми нас під свій Материнський Покров!